שירותי משרד

שירותי משרד – שירותי מזכירות ואדמיניסטרציה

 

רוצה לחסוך זמן, לחסוך כסף, לייעל את העסק ולהוריד מהראש את כל המטלות שמטרידות אותך?

 

"ממש בסדר" מתמחה בבניית מערך שירותי משרד ייחודי לכל עסק על פי צרכיו.
כיצד?
על ידי אפיון מדוקדק של הצרכים הקיימים ויצירת נהלי עבודה המתבססים על הדרישות הספציפיות של כל עסק.

 

היתרון:
עבודה לפי נהלים מסודרים מסייעת לביצוע יעיל ומדויק, מציבה סדרי עדיפויות ותוך כדי כך מאפשרת זיהוי צרכים נוספים ואיתור נושאים לשיפור. בין הנושאים שיכולים לעלות על הפרק: הכנת נהלי עבודה, הגדרת תפקידים ואיתור נושאים טעוני שיפור, הגשת הצעות מחיר ללקוחות מתעניינים, טיפול בהנהלת חשבונות, תיוק, מעקב, שמירה ושיפור הקשרים עם לקוחות.

 

ומה עוד?

 

  • ניהול יומן ותאום פגישות – יומן חכם ליעילות מקסימאלית של יום העבודה שלך.
  • ניהול מערך הכספים של העסק ושירות הנהלת חשבונות – הנפקת חשבוניות, מעקב אחר תשלומים וניהול הגבייה, הנפקת קבלות, הפקדת שיקים במועד הפירעון, תשלום לספקים ועוד. מערך כספים מתפקד ויעיל שווה לך הרבה מאד כסף.
  • מענה טלפוני, קבוע או זמני – מענה אנושי, אדיב ומקצועי הוא חלון הראווה של העסק שלך.
  • טיפול בדוא"ל ומחשוב – קבלת דוא"ל ומיון, מענה לפניות רוטיניות כגון משלוח פרטים, הצעות מחיר או תשובות לשאלות. הכוונה והפניית הדוא"ל לגורם המתאים להמשך טיפול.

 

אם העסק שלך זקוק ליד מכוונת של שירותי משרד אבל לא זקוק למזכירה במשרה מלאה, בוא לראות כיצד "ממש בסדר" יכולה לעזור במסגרת התקציבית השפויה והמתאימה לך: בנק שעות, ריטיינר חודשי, חישוב שעתי או על בסיס פרוייקט.

 

שירותי המשרד של "ממש בסדר" מתאימים במיוחד לעסקים בינוניים וקטנים, לעסקים הפועלים מהבית ולעסקים אשר זקוקים להטמעת נהלי עבודה מסודרים ויצירת תהליכי אדמיניסטרציה שישרתו את העסק במשך שנים קדימה.